Dobry materac to podstawa, aby zapewnić sobie odpowiednio dobrą jakość oraz komfort snu. Jeżeli nie chcemy budzić się rano z bólem pleców, to podłoże, na którym śpimy nie może być zbyt miękkie ani zbyt twarde. Warto więc zainwestować w dobry materac. Obecnie na rynku dostępnych mamy bardzo wiele modeli. Od piankowych, przez sprężynowe, kieszeniowe oraz rehabilitacyjne. Jak każdej dziedzinie, w kategorii materaców, również pojawiają się innowacyjne technologie. Taką nowością dla osób poszukujących odpowiedniego materaca, może być materac hybrydowy.

Czym jest materac hybrydowy?

Materac hybrydowy to technologia, która łączy najlepsze cechy materaca piankowego oraz sprężynowego. Ten rodzaj materacy zostały zaprojektowane tak, aby można je było kłaść bezpośrednio na podłodze lub na podstawie łóżka. Idealnie sprawdzą się one w życiu codziennym, w naszej sypialni, ale także nadają się przy wizycie gości. Mają jednolitą budowę i są przewiewne, a górna część materaca hybrydowego zawiera warstwę pianki termoelastycznej. Zaletą materaca hybrydowego jest to, że nie odkształca się oraz jest znacznie wyższy niż standardowych modeli dostępnych na rynku. Zapewnia to większy komfort snu oraz wyższą higienę i czystość materaca. Materace hybrydowe zapewniają również optymalne podparcie w każdym punkcie naszego ciała.

Oferta Galerii Wnętrz Mera

Galeria Wnętrz Mera posiada w swojej ofercie wysokiej jakości materace piankowe oraz hybrydowe, których twardość jest zróżnicowana od H2 do H5, dzięki czemu każdy z nas znajdzie odpowiedni model dostosowując go do swoich oczekiwań. Jeżeli jesteś zainteresowany to sprawdź ofertę na mera.eu.

Kategorie: blog